מדברים על הכל אצלנו בבלוג

הפסקה היגיינית ומפנקת שכולה שלך

הפסקה היגיינית ומפנקת שכולה שלך

בידה חשמלי בשנת 2012 התמזגה חברת novita הדרום קוריאנית, יצרנית מושבי האסלה החכמים והאיכותיים, עם חברת KOHLER האמריקאית, יצרנית ענק בינלאומית של מוצרי אינסטלציה וסניטריה. המיזוג בין החברות והחשיפה ההדדית לאיכות ייצור אמריקאית ולתרבויות המזרח הרחוק השואפות לאסתטיקה והיגיינה מקסימלית, יצרו סטנדרט חדש בנוגע למושב האסלה שלנו. יחד, שינוי לעד את האופן בו אנו מתייחסים להיגיינה שלנו.

מושב אסלה חכם

מושב אסלה חכם

מושב אסלה של novita הוא מוצר חכם, מכיר אותנו ואת השגרה ההגיינית שלנו. הוא ממתין חם ונעים לשימוש, מאפשר חוויה אינטימית והיגיינית ומנקה את עצמו בגמר השימוש. מושבי האסלה של novita הפכו לסטנדרט בחדרי האמבטיה והשירותים המודרניים. novita – גאה להציג חוויה חדשה ומרעננת להפיכת השגרה הטבעית שלנו לאיכותית, בריאה ונקייה יותר.

תכונות הבידה החשמלי

תכונות הבידה החשמלי

מושב מחומם בעל שלוש רמות טמפ' להרגשה נוחה מהרגע הראשון. מים חמים טכנולוגיית חימום היברידית חסכונית המספקת מים חמים מיידית וללא הגבלה. בועות אוויר שילוב בועות אוויר בזרם המים מעניק שטיפה רכה, עדינה ויעילה. ייבוש משב אוויר חמים לאחר השטיפה עם טמפ' מתכווננת השומר על עורך בריא, רך ללא צורך בנייר טואלט. פיית נירוסטה אל-חלד אנטי-בקטריאלית המבצעת שטיפה עצמית לפני ואחרי כל שימוש.

x

#{title}

#{text}

#{price}