קולר מים קרים נירוסטה -M9001

47QETJAUHR
 • 1,980.00
  2,100.00
 • אפשרויות:
  תוספת התקנה - 299 ש"ח
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
קולר בעל מדחס מחוזק ותפוקות קירור משופרות קולר המים המתקדם ביותר בעולם הכולל 2 ברזים: 1 ברזי לחצן לשתיית מים קרים וטהורים. 1 ברז מזיגה למילוי בקבוקים. קולר המים הקרים שלנו מיועד לבתי ספר, ישיבות ואולמות ספורט, למוסדות, בתי חולים, ופארקים, למפעלים, לחברות היי טק, לחדרי אוכל, לרשויות מקומיות וממשלתיות ולמגוון רחב של שימושים נוספים.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אספקת המוצר הינה בין 3 ל 8 ימי עסקים
 • מדיניות החזרת מוצרים
  תקנון האתר

  מדיניות ביטולים והחזרות של מינרל בר

  מינרל בר רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  א. הרוכש מוצר ב - מינרל בר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
  ב. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר, על אחריות הצרכן לוודא שההודעה הגיעה ליעדה.
  ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם.
  ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
  ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
  ו. לחברה זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
  ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
  ח. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים (כמו קפה טחון, אריזות פתוחות של קפסולות, מכונות ומטחנות קפה שהופעלו עם קפה ו/או מים ו/או חלב, מכונות גלידה שהופעלו,פילטרים (סנן) שנעשה בהם שימוש, מקציפי חלב שהופעלו, עקב בעיות כשרות . החזרת המוצר היא באחריות הלקוח והיא תתבצע עד 14 יום מתאריך קבלתו. יש להחזיר את המוצר במצב תקין,ללא שריטות/פגמים באריזתו המקורית. החזרה על ידי טכנאי החברה מבית הלקוח תהיה כרוכה בתשלום עבור איסוףּ + פירוק המוצר בלבד.
  * מצ"ב קישור לאתר המועצה לצרכנות לגבי דיני ביטול עיסקה: http://www.consumers.org.il/category/group-1
  לגבי דיני דמי התקנה: http://www.consumers.org.il/category/annulment-fee-and-installation-fee

  משלוחים, עלות אריזה מיוחדת), מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית".
  לידיעתכם: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש, וכן מוצרי מזון שעובדו או נטחנו לפי הזמנה.  האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.


קולר בעל מדחס מחוזק ותפוקות קירור משופרות קולר המים המתקדם ביותר בעולם הכולל 2 ברזים: 1 ברזי לחצן לשתיית מים קרים וטהורים. 1 ברז מזיגה למילוי בקבוקים. קולר המים הקרים שלנו מיועד לבתי ספר, ישיבות ואולמות ספורט, למוסדות, בתי חולים, ופארקים, למפעלים, לחברות היי טק, לחדרי אוכל, לרשויות מקומיות וממשלתיות ולמגוון רחב של שימושים נוספים. מערכות קולר מים קרים - היתרונות: · מחוברות ישירות לקו המים – אין צורך בקניית בקבוקים. · מספקות מים מטוהרים. · היחידות שמשלבות גם מים חמים במתקני נירוסטה (אופציה). · היחידות עם 2 ברזים ( 1 לחצן לשתייה,1 למילוי כוסות ובקבוקים). · עיצוב מודרני וחדשני. · פועלות באמצעות גז ידידותי לסביבה. · עמידות מפני מזג אויר ופגיעות יום יומיות. · עשויות מנירוסטה איכותית. קולר מים קרים - יתרונות נוספים: · מחובר ישירות לקו המים, אינה דורשת החלפת כדים ובקבוקים. · הקולר מתאים לדרישות התקן הישראלי 1501 ולדרישות התקן האמריקאיNSF . · לחברה מערכת איכות מאושרת ISO 9001 2000 של מכון התקנים הישראלי. · את הסננים ניתן להשיג ברשתות "עשה זאת בעצמך". · אורך חיי הסננים ארוך במיוחד. · ברז ביטחון למים חמים להגנה מפני ילדים. הקולר מותקן עם מערכת טיהור SMART FILTER בעלת 3 שלבי סינון לאיכות מים גבוהה ביותר. בעלת תו תקן ישראלי מחמיר. מאושר לשיווק ע"י מכון התקנים הובלה והתקנה בתוספת 299 ש"ח בלבד. במידה ולחץ המים במקום ההתקנה גבוה מ-3 אטמוספירות יש להוסיף יחידה להקטנת הלחץ בעלות . פרמטרים מתקן עומד קר מתקן מיני קר תפוקת קירור ברצף: 8-10 ליטר מים 6 ליטר מים תפוקת קירור בשעה : 35-40 ליטר 30 ליטר טמפ' מים קרים: 3-5 מעלות 3-5 מעלות מידות (בס"מ) גובה 106.0 עומק 30.0 רוחב 42.5 גובה 47.5 עומק 30.0 רוחב 42.5
x

#{title}

#{text}

#{price}