אוסמוזה הפוכה 5 שלבים מינרל בר

UIJ0E8R1R0
 • 1,580.00
  1,700.00
 • אפשרויות:
  תוספת התקנה - 299 ש"ח
  תוספת התקנה / משלוח
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
מערכת אוסמוזה מאושרת על ידי מכון התקנים האמריקאי (NSF), משרד הבריאות האמריקאי (FDA) ומכון התקנים הישראלי
בעלת 5 שלבי סינון 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  אספקת המוצר הינה בין 3 ל 8 ימי עסקים
 • מדיניות החזרת מוצרים
  תקנון האתר

  מדיניות ביטולים והחזרות של מינרל בר

  מינרל בר רשאית לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  א. הרוכש מוצר ב - מינרל בר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
  ב. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר, על אחריות הצרכן לוודא שההודעה הגיעה ליעדה.
  ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם.
  ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
  ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
  ו. לחברה זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.
  ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.
  ח. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים (כמו קפה טחון, אריזות פתוחות של קפסולות, מכונות ומטחנות קפה שהופעלו עם קפה ו/או מים ו/או חלב, מכונות גלידה שהופעלו,פילטרים (סנן) שנעשה בהם שימוש, מקציפי חלב שהופעלו, עקב בעיות כשרות . החזרת המוצר היא באחריות הלקוח והיא תתבצע עד 14 יום מתאריך קבלתו. יש להחזיר את המוצר במצב תקין,ללא שריטות/פגמים באריזתו המקורית. החזרה על ידי טכנאי החברה מבית הלקוח תהיה כרוכה בתשלום עבור איסוףּ + פירוק המוצר בלבד.
  * מצ"ב קישור לאתר המועצה לצרכנות לגבי דיני ביטול עיסקה: http://www.consumers.org.il/category/group-1
  לגבי דיני דמי התקנה: http://www.consumers.org.il/category/annulment-fee-and-installation-fee

  משלוחים, עלות אריזה מיוחדת), מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית".
  לידיעתכם: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש, וכן מוצרי מזון שעובדו או נטחנו לפי הזמנה.  האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.


מערכת האוסמוזה מיועדת לטיהור מים וזהה לשיטה המקובלת בהתפלת מי ים. המערכת הותאמה במיוחד לטיהור מי השתייה. המים מוזרמים דרך ממברנה, קרום חצי חדיר הוא המונע מעבר כניסת תרכובות מזהמות למי השתייה (דרגת סינון 0.001 מיקרון). המים אשר עוברים במערכת האוסמוזה ההפוכה נאגרים במיכל אגירה אטום וסטרילי ומוזרמים דרך ברז מזיגה המותקן על השיש בביתכם. המזהמים שנותרו מוזרמים לביוב. הסינון עצמו מתבצע בחמישה שלבים המיועדים לסילוק חלקיקים, כלור, ריחות, טעמי לוואי ושאריות חומרי הדברה ומתכות כבדות ומלחים. השימוש באוסמוזה הפוכה זאת, מבטיח לכם מים צלולים נקיים וטהורים ללא מזהמים!

המים עוברים במערכת 5 שלבי סינון:

 • סנן מיקרוני 5 מיקרון, המיועד להרחקת חול, חלודה וחלקיקים קטנים.
 • סנן פחם פעיל דחוס המיועד לסלק כימיקליים כמו – כלור, דטרגנטים, ריחות וטעמי לוואי.
 • סנן פחם פעיל נוסף.
 • ממברנה 50 GPD בדרגת סינון 0.001 מיקרון המיועד לטיהור מוחלט של המים ממזהמים מומסים שונים.
 • סנן קו – סנן פחם המיועד להשבחת טעם המים ומסלק ריחות וטעמי לוואי. בנוסף, ישנו מיכל אגירה ממתכת המיועד לאגירת מים מטוהרים (ספיקת המערכת כ- 200 ליטר ליממה ובשל כך מומלץ לאגור את המים המטוהרים לזמינות השימוש).
 •  
 • תחזוקת המערכת:
 •  
 • פעולת החלפת הסננים: יש להחליף את שלושת הסננים ואת סנן הקוקוס לפחות פעם בשנה או בהתאם לאיכות המים בביתכם, או לאחר יצור של 10,000 ליטר מים לפחות.
 • פעולת החלפת הממברנה: יש להחליף את הממברנה לפחות פעם בחמש שנים או בהתאם לאיכות המים, או לאחר יצור של 50,000 ליטר מים לפחות.
 • לאחר החלפת הסננים או הממברנה רצוי לפתוח את ברז המים לחמש דקות לפחות, וזאת על מנת לשטוף היטב את הסננים החדשים, למרות שאינם מזיקים לאדם.

אישורים ותקינת המערכת:

למערכת אוסמוזה הפוכה 5 שלבים קיים אישור ממכון התקנים הישראלי. למיכל האגירה קיים אישור NSF (מכון התקנים האמריקאי) לממברנה קיים אישור FDA (רשות התרופות והמזון האמריקאית). המערכת מאושרת ע”י מכון התקנים האמריקאי (NSF) ומכון התקנים הישראלי וכן ע”י משרד הבריאות האמריקאי (FDA)

אפשרויות לשדרוג המערכת:

 •  ניתן להוסיף למערכת מינרליזטור- על מנת להשביח את טעם המים ולהחזיר להם את המינרלים האובדים בתהליך הסינון וגם מיועד לשיפור טעם המים.
 • ניתן להתקין ברז מפואר במקום הברז הרגיל המגיע במארז
x

#{title}

#{text}

#{price}